Erkek Ceket Trendleri – 2022

0 11

Özellikle bu kış aylarında ceketsiz bir gardırop düşünülemez. Kıyafetlerimizin ön planda durması ve tarzımızın iyice ortaya çıkması için ceket seçimi oldukça önemlidir. Giyimine önem veren erkekler için bu yazımızda erkek ceket trendleri ile karşınızdayız.

Erkek Ceket Trendleri

Kadife Ceketler

Erkek ceket modelleri arasında  kadife ceketler  son yıllarda oldukça popüler bir konumda. Şıp bir pantolun üzerine tercih edeceğiniz güzel bir kadife ceket size bambaşka bir hava katacak ve çevrenizin ilgisini çekecektir. Dikkatleri iyice üzerinize toplamak gibi bir amacınız var ise bu ceketin altına spor ayakkabı giyebilirsiniz.

Deri Ceketler

Deri ceketler oldukça şık ve pratikler. Deri ceketler diğer modellerde olduğu gibi rengini yitirmez ve daha dayanıklı, kullanışlıdır.  Gardırobunuzda uzun süre beklese dahi şıklığından ve kalitesinden ödün vermez. Özellikle erkeklerin genelde siyah ve kahverengi renkli deri ceketleri tercih ettiğini söyleyelim. 2022 yılında da siyah ve kahverengi modeller oldukça revaçta.

Kısa Ceketler

Sıkı ve güzel bir vücudunuz var ise kısa ceket modeli sizin için uygun olabilir. Son zamanlarda bu tarz ceketlerde erkeklerden tarafından oldukça fazla tercih edilmekte.

Oversize Ceketler

Sıradan ve dar ceketlerden bunalıyorum ben diyorsanız, oversize ceket modelleri tam size göre diyebiliriz. Sadece  siyah, krem rengi ile tasarlanan bu ceketlere kesinlikle  gardırobunuzda bir yer ayırmalısınız. Bu ceketleri kullanırken üstünde durmanız gereken bir nokta bulunuyor. Ceketinizin genişliği ile pantolonunuzun genişliği ters orantılı olmalıdır.

2021 Erkek Gömlek Modelleri başlıklı yazımıza da göz atmanızı öneririz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.